Item review: 0 from 5 Stars
| GTIN: | 4251967367057 |
| Shipping weight: | 2,70 kg |
| Item weight: | 2,50 kg |
SKU: 20643
Item review: 0 from 5 Stars
This article is an overstock or returned item. It is new and unused. It is delivered in the original manufacturer packaging. The reduced price only applies to this model in the combination of color and dimensions offered here.
If you need this BIMINI-TOP model in a different color or other dimensions, you can find it in our regular product range.
| GTIN: | 4251967310329 |
| HAN: | TE14-B05D |
| Shipping weight: | 6,00 kg |
| Item weight: | 5,00 kg |
SKU: 45130-O
Item review: 0 from 5 Stars
This article is an overstock or returned item. It is new and unused. It is delivered in the original manufacturer packaging. The reduced price only applies to this model in the combination of color and dimensions offered here.
If you need this BIMINI-TOP model in a different color or other dimensions, you can find it in our regular product range.
| GTIN: | 4251967311043 |
| HAN: | TE14-E03F |
| Shipping weight: | 6,00 kg |
| Item weight: | 5,00 kg |
SKU: 45202-O
Item review: 0 from 5 Stars
| GTIN: | 8033137032165 |
| HAN: | 22.492.00 |
| Shipping weight: | 0,60 kg |
| Item weight: | 0,50 kg |
SKU: 99020
Item review: 0 from 5 Stars
High water alarm for the bilge with 3-stage switch.
| GTIN: | 8719182076544 |
| HAN: | 34-72303-24 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,30 kg |
SKU: 55518
Item review: 0 from 5 Stars
Reliable, robust, and easy to use.
Delivery capacity: 95 l/min.
Delivery capacity: 95 l/min.
| GTIN: | 8719182078708 |
| HAN: | 70-50007 |
| Shipping weight: | 1,80 kg |
| Item weight: | 1,51 kg |
SKU: 55002