1 - 10 / 23
Item review: 0 from 5 Stars
Holds mugs, stubbies, wine glasses, even wine bottles.
| GTIN: | 9421026830951 |
| HAN: | 02-4013-11 |
| Shipping weight: | 0,40 kg |
| Item weight: | 0,30 kg |
SKU: 22146
Item review: 0 from 5 Stars
| GTIN: | 4251967367569 |
| HAN: | 07-4008-11 |
| Shipping weight: | 0,15 kg |
| Item weight: | 0,10 kg |
SKU: 22902
Item review: 0 from 5 Stars
This bungee safety cord is designed to stretch without breaking and grip without slipping, making it ideal for securely fastening your gear. Whether you want to tie down a kayak paddle or secure a cooler, this cord stays in place and maintains its strength.
| GTIN: | 4251967368375 |
| HAN: | 02-4294-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,18 kg |
SKU: 22215
Item review: 0 from 5 Stars
Ideal for kajyks.
| GTIN: | 9421026830180 |
| HAN: | 02-4010-11 |
| Shipping weight: | 0,60 kg |
| Item weight: | 0,50 kg |
SKU: 22023
Item review: 0 from 5 Stars
High Quality tie-downs to easily secure kayaks, SUP's, surfboards, dinghies, and more to roof racks and trailers.
| HAN: | 50-0013-11 |
| Shipping weight: | 0,30 kg |
| Item weight: | 0,20 kg |
SKU: 22013
Item review: 0 from 5 Stars
The WebEye 30 is made for webbing straps, reducing fold-over and fraying.
| GTIN: | 7110939418531 |
| HAN: | 02-4005-11 |
| Shipping weight: | 0,40 kg |
| Item weight: | 0,20 kg |
SKU: 22149
Item review: 0 from 5 Stars
Keep your ship's hatch open without it falling off.
| GTIN: | 9421026833501 |
| HAN: | 09-0006-11 |
| Shipping weight: | 0,30 kg |
| Item weight: | 0,20 kg |
SKU: 22145
Item review: 0 from 5 Stars
It holds loads of items and is perfect for storing fish finders, transducers, cables, Rod Holders and more!
| GTIN: | 9421026834522 |
| HAN: | 02-4068-81 |
| Shipping weight: | 0,80 kg |
| Item weight: | 0,40 kg |
SKU: 22063
Item review: 0 from 5 Stars
The perfect way to keep your favorite drinks and mugs at your fingertips.
| GTIN: | 9421026832276 |
| HAN: | 02-4048-11 |
| Shipping weight: | 1,00 kg |
| Item weight: | 0,80 kg |
| Variations in: | Color |
SKU: 22053
Item review: 0 from 5 Stars
| GTIN: | 4251967367545 |
| HAN: | 07-4006-11 |
| Shipping weight: | 0,15 kg |
| Item weight: | 0,10 kg |
SKU: 22900