1 - 10 / 45
Item review: 0 from 5 Stars
Easily attach accessories to your boat, kayak, or other surface using this mount
| GTIN: | 9421026831330 |
| HAN: | 03-4015-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,20 kg |
| Variations in: | Color, Pack |
SKU: 22000
Item review: 0 from 5 Stars
For vertical surfaces.
| GTIN: | 9421026831439 |
| HAN: | 03-4014-11 |
| Shipping weight: | 0,30 kg |
| Item weight: | 0,20 kg |
| Variations in: | Color |
SKU: 22005
Item review: 0 from 5 Stars
Add StarPorts to any inflatable, RIB, SUP, kayak, or locations where holes must not or cannot be drilled.
| GTIN: | 9421026831637 |
| HAN: | 915110 |
| Shipping weight: | 0,40 kg |
| Item weight: | 0,30 kg |
| Variations in: | Color |
SKU: 22008
Item review: 0 from 5 Stars
Boat rail mount that attaches and securely holds RAILBLAZA accessories.
| GTIN: | 9421026830937 |
| HAN: | 03-4011-11 |
| Shipping weight: | 0,30 kg |
| Item weight: | 0,20 kg |
| Variations in: | Color |
SKU: 22009
Item review: 0 from 5 Stars
Boat rail and kayak mount that attaches and securely holds RAILBLAZA accessories
| GTIN: | 9421026831163 |
| HAN: | 03-4013-11 |
| Shipping weight: | 0,30 kg |
| Item weight: | 0,20 kg |
| Variations in: | Color |
SKU: 22010
Item review: 0 from 5 Stars
For fish finders with a weight of up to 5 kg.
| GTIN: | 9421026835253 |
| HAN: | 11-4175-11 |
| Shipping weight: | 0,60 kg |
| Item weight: | 0,50 kg |
SKU: 22014
Item review: 0 from 5 Stars
With a rectangular base. For mounting on horizontal surfaces.
| GTIN: | 9421026833327 |
| HAN: | 03-4046-11 |
| Shipping weight: | 0,30 kg |
| Item weight: | 0,30 kg |
SKU: 22031
Item review: 0 from 5 Stars
Two applications in one.
| GTIN: | 9421026832320 |
| HAN: | 03-4044-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,30 kg |
| Variations in: | Color |
SKU: 22033
Item review: 0 from 5 Stars
Turn 2 StarPorts into 5 with this strong, convenient track system.
| GTIN: | 9421026832221 |
| HAN: | 03-4105-11 |
| Shipping weight: | 2,00 kg |
| Item weight: | 1,50 kg |
SKU: 22045
Item review: 0 from 5 Stars
Turn 2 StarPorts into 5 with this strong, convenient track system.
| GTIN: | 9421026832108 |
| HAN: | 03-4106-11 |
| Shipping weight: | 2,00 kg |
| Item weight: | 1,50 kg |
SKU: 22046