General Mounts
1 - 3 / 3
Item review: 0 from 5 Stars
Attaches tool-free to most gunnel tracks,.
| GTIN: | 8141620213110 |
| HAN: | 09-4151-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,40 kg |
SKU: 22176
Item review: 0 from 5 Stars
Tiltable and turnable extension.
| GTIN: | 9421026833457 |
| HAN: | 03-4144-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,30 kg |
SKU: 22030
Item review: 0 from 5 Stars
High Quality tie-downs to easily secure kayaks, SUP's, surfboards, dinghies, and more to roof racks and trailers.
| HAN: | 50-0013-11 |
| Shipping weight: | 0,30 kg |
| Item weight: | 0,20 kg |
SKU: 22013